Všeobecné obchodní podmínky

Obchodní podmínky:

Všechny ceny v našem internetovém obchodě jsou vč. DPH. JSEM PLÁTCE DPH.
 

Upozornění: 
 

Zákaz prodeje alkoholu osobám mladším 18-ti let.

Vzhledem k povaze prodávaného zboží je prodávající oprávněn požádat kupujícího v souvislosti s jeho objednávkou o prokázání splnění podmínky dle § 12 odst. 1. písm. a) zákona č. 379/2005 Sb., v platném znění, tj. že kupující není osobou mladší 18-ti let.

Při předávce zboží bude překontrolováno naším rozvozcem.

A. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

1. Veškeré objednávky uzavřené prostřednictvím internetové prodejny www.vinostanek.cz jsou závazné. Uzavřením objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.

2. Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží kupujícím.

3. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí.

4. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v registračním formuláři.

5. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího po zaplacení kupní ceny v okamžiku převzetí zboží.

6. Vyplněním registračního formuláře, či závazné objednávky v rámci internetové prodejny www.vinostanek.cz, kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze k uskutečnění plnění smlouvy s kupujícím a nebudou jinak zveřejněny, poskytnuty třetí osobě apod. s výjimkou situace související s distribucí či platebním stykem týkajícího se objednaného zboží (sdělení jména a adresy dodání) v souladu se stávající legislativou ČR.

B. Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží)

Kupující má právo podle občanského zákoníku č. 40/1964 Sb. (změnový zákon. č.367/2000) odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Po obdržení vráceného zboží, prodávající obratem zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem.

C. Reklamace

Veškeré reklamace budou vyřízeny v souladu se stávající právní úpravou ČR. Neprodleně po zjištění závady je nutné předložit spolu s vadným výrobkem také doklad o zaplacení. Záruka se nevztahuje na vady způsobené nesprávným skladováním nebo manipulací. Zboží musí být vráceno v původním obalu s veškerým příslušenstvím, které bylo jeho součástí. V případě vína se reklamace vztahuje výhradně na zřejmé vady v chuti a vzhledu. V případě zjištění oprávněné reklamace bude zboží vyměněno nebo bude vrácena cena zboží. Do této částky se nezapočítává cena dopravného. V případě neoprávněné reklamace bude zboží zasláno zákazníkovi zpět na náklady kupujícího.

D. Platební podmínky

U maloodběratelů probíhá platba v hotovosti nebo kartou při převzetí zboží. U velkoodběratelů je doba splatnosti obvykle 30 dnů.

E. Závěrečná ustanovení

1. Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího, v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.

2. Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky.


Tyto obchodní podmínky vstupují v platnost od 1.9.2017

Veškeré zboží bude expedováno co nejdříve od objednání - v případě, že je zboží skladem je dodací doba do druhého pracovního dne, popřípadě bude odběratel kontaktován elektronicky nebo telefonicky.

Dodací podmínky:

Doprava:

   Osobní odběr v otvírací době u nás ve sklípku v Češově - sleva 10% (neplatí pro med) - bude odečtena z celkového nákupu

   Rozvoz po trase Češov, Jičín a Mladá Boleslav - při nákupu do 500 Kč s DPH za 50 Kč s DPH, nad 500 Kč s DPH 0 Kč s DPH 


   Rozvoz po trase Jičín, Turnov, Liberec, Jablonec nad Nisou a Rychnov u Jablonce nad Nisou 1x měsíčně při nákupu nad 1000 Kč s DPH  0,- Kč s DPH

   Rozvoz po trase Jičín, Turnov, Liberec, Jablonec nad Nisou a Rychnov u Jablonce nad Nisou 1x měsíčně při nákupu do 1000 Kč s DPH  100,- Kč s DPH

   Počet kartonů Cena na adresu Přepočet ceny na lahev
1 karton 120 Kč při přepravě 1 kartonu 20,00 Kč bez DPH
2 kartony 180 Kč při přepravě 2 kartonů 15,00 Kč bez DPH
3 kartony 250 Kč při přepravě 3 kartonů 13,33 Kč bez DPH
4 kartony 310 Kč při přepravě 4 kartonů 12,92 Kč bez DPH
5 kartonů 360 Kč při přepravě 5 kartonů 12,00 Kč bez DPH
6 kartonů 420 Kč při přepravě 6 kartonů 11,67 Kč bez DPH
7 kartonů 480 Kč při přepravě 7 kartonů 11,43 Kč bez DPH
8 kartonů 540 Kč při přepravě 8 kartonů 11,25 Kč bez DPH
9 kartonů 600 Kč při přepravě 9 kartonů 11,11 Kč bez DPH
10 kartonů 660 Kč při přepravě 10 kartonů 11,00 Kč bez DPH

Dobírka 30 Kč bez DPH

1 KARTON = karton šesti lahví s celkovou hmotností do 10 kg 
Maximální kapacita na 1 adresu je 10 kartonů. 

Nad 10 kartonů přepravujeme dle dohody.

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).